Intervisie vertalers

Intervisie vertalers

Erkende aanbieder Bureau Wbtv 2
MONA is als PE-aanbieder door het Bureau Wbtv erkend. Dat betekent dat tolken en vertalers automatisch voldoen aan de eisen van permanente educatie (PE) door middel van de scholingsactiviteiten die door MONA worden aangeboden.

Naast inhoudelijke bijscholing biedt MONA ook intervisie voor vertalers aan. Dit is een gestructureerde vorm van collegiale uitwisseling, waarbij vertalers online samenkomen om ervaringen, dilemma’s en best practices met elkaar te bespreken onder begeleiding van een professionele intervisiebegeleider. Het doel is om van elkaar te leren in een veilige, vakgerichte setting. Klik hier om meer te lezen over intervisie.

Hieronder treft u onze intervisiebijeenkomsten voor vertalers aan.

 

Intervisie vertalers

4 september 2025252PE

Intervisie voor vertalers is een gestructureerde bespreking tussen vertalers geleid door een deskundige gespreksleider (intervisiecoach). In de intervisie worden op vertrouwelijke basis onderwerpen besproken die te maken hebben met de praktijk van de vertalers: dilemma’s en uitdagingen waarmee de vertaler in zijn dagelijkse werkzaamheden te maken heeft of heeft gekregen. [...]